Platební podmínky

Odměna za on-line služby taneční lekce je uvedena v rámci členství jako cena za časové období dle aktuálního ceníku, kterou je možné uhradit platební kartou přesměrováním na on-line platební bránu (GoPay), nebo platbou na účet také s použitím platební brány (GoPay). Připsáním platby na účet platební brány je sjednáno poskytnutí on-line služeb tanečních lekcí registrovanému klientovi. Po připsání platby na účet platební brány se registrovanému klientovi na jeho klientském účtu zobrazí aktuální stav jeho členství. Po uskutečnění platby obdrží registrovaný klient e-mail s potvrzením úhrady zakoupeného členství na BoldiDance.cz.
Opakované platby

a) Platba opakovaná je platbou, která je opakovaně účtována ze strany prodávajícího a to v pravidelných cyklech.
b) Potvrzením objednávky a obchodních podmínek kupující potvrzuje založení opakované platby.
c) Částka opakované platby odpovídá vybranému typu opakovaného členství dle aktuálního platného ceníku. Částka opakované platby měsíčního členství je v maximální výši 199 Kč.
d) Tato opakovaná platba a výše částky je ze strany prodávajícího fixní a neměnná.
e) Opakovaná platba je prováděna v pravidelných cyklech odpovídajících zvolenému typu opakovaného členství.
f) Zrušení opakované platby může být uskutečněno kdykoliv v průběhu dodávání služby a to po přihlášení klenta do uživatelského účtu a následným zrušením opakované platby v sekci "upravit profil".
g) Platební metody jsou napojeny na platební bránu GoPay, která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů. Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví jsou zadávány pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu GoPay.
h) V případě jakýchkoli nejasností, reklamací nebo dotazů se, prosím, obraťte na infolinku Boldi Dance +420 777 090 200 nebo na email info@boldidance.cz.

Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se