Je to jednodušší než si myslíte

Jak to funguje

Představte si, že máte taneční lekce a kurzy u vás doma. Jen s tím rozdílem, že taneční lektor je vám k dispozici přesně tehdy, kdy chcete vy. Stačí si vybrat členství a můžete tančit. Dokonce vy sami rozhodujete jak dlouho se budete učit kroky a jak dlouho budete mít aktivní členství Navíc máte prvních sedm dní zcela zdarma a to bez nutnosti objednání členství.

24/7

Online taneční lekce jsou vám k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Proto můžete tančit doslova nonstop.

7 dní free

Vyzkoušejte zdarma online taneční lekce. Nic neplatíte a máte plné členství s neomezeným přístupem ke všem lekcím. Chci 7 dní zdarma

Členství

Díky členství máte neomezený přístup ke všem lekcím a kurzům.

Členství

Časté dotazy

Co jsou online lekce?
Online taneční lekce jsou kurzy nebo i samostatná instruktážní videa, podle kterých se můžete naučit daný tanec, figury nebo kroky. Díky možnosti kdykoli video pozastavit nebo přehrát znova máte jedinečnou možnost se vše naučit ve svém tempu a v pohodlí domova, případně jakéhokoli místa chcete.
Kolikrát lze přehrát jednu lekci?
Online taneční lekce nejsou jakkoli omezeny na počet přehrání. Můžete si tak přehrát jakoukoli lekci kolikrát budete chtít.
Jak najdu kurz nebo lekci přímo pro mě?
Po přihlášení i bez něj, najdete u kurzů nebo lekcí filtr. V tomto filtru nastavíte hodnoty, které odpovídají vašim požadavkům a automaticky se vám zobrazí dostupné taneční kurzy nebo lekce na základě vašeho výběru.
Kde najít své oblíbené kurzy a lekce?
Po přihlášení najdete vaše oblíbené kurzy a lekce v levém bočním panelu. Máte možnost kliknout na VŠE, kde se vám zobrazí všechny kurzy a lekce označené jako Oblíbené. Níže v bočním panelu také máte každý oblíbený kurz zvlášť pro větší přehlednost.
Co je členství?
Díky členství máte přístup ke všem tanečním kurzům a lekcím na webu Boldi Dance. Bez členství není možné zhlédnout jakoukoli taneční lekci.
Jak získát plné členství?
Plné členství získáte objednáním jednoho z členství a jeho uhrazení.
Jak uhradit členství?
Měsíční členství je možné uhradit platební kartou přes platební bránu. Pololetní členství je možné uhradit platební kartou a také převodem z účtu. Všechny možnosti je možné uhradit v platební bráně v závěru objednávky.
Kde najdu doklad o uhrazení členství?
Doklad o jakékoli úhradě na webu Boldi Dance najdete ve svém profilu vpravo nahoře. Stačí kliknout na své jméno a poté na záložku Objednávky.
Co se stane, když neprojde automatická platba?
V případě, že z jakéhokoli důvodu nelze z kreditní karty uhradit automaticky další členství, tak je členství ukončeno a je potřeba jej opět aktivovat objednáním s funkční platební kartou.
Jak upravit osobní údaje v profilu?
Po přihlášení kliknete na své jméno vpravo nahoře. Zobrazí se vám okno, ve kterém kliknete na záložku UPRAVIT a zde můžete upravit své osobní údaje.
Co dělat, když zapomenu heslo?
Na webu Boldi Dance kliknete vpravo nahoře na PŘIHLÁSIT SE a v okně, které se vám zobrazí kliknete na ZAPOMENUTÉ HESLO. Zadáte email, se kterým se na web přihlašujete a tam vám přijde odkaz pro aktivaci nového hesla. Po kliknutí na aktivační odkaz zadáte nové heslo, které je ihned funkční.
Lze lekci stáhnout?
Lekci nelze jakkoli stáhnout a k přehrání budete vždy potřebovat připojení k internetu.
V jakém zařízení je možné přehrát lekci?
Online taneční lekce můžete sledovat a přehrávat v jakémkoli zařízení s prohlížečem a připojením k internetu.
Jak přidat lekci do oblíbených?
Po přihlášení najdete u každého kurzu nebo lekce tlačítko PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH. Kliknutím na toto tlačítko se daný kurz nebo lekce přidá k ostatním oblíbených kurzům a lekcím.
Jak odebrat lekci nebo kurz z oblíbených?
Pro odebrání kurzu nebo lekce z Oblíbených stačí znova kliknout na hvězdičku nebo Odebrat z oblíbených.
Jak získát 7 dní členství zdarma?
Stačí kliknout na tlačítko VYZKOUŠET 7 DNÍ ZDARMA. Webový formulář vás vyzve k zadání několika osobních údajů pro registraci a 7 dní zdarma jsou vaše. Pokud se nejprve jen registrujete, tak si můžete 7 dní zdarma objednat v přehledu vašeho profilu. Ten najdete po kliknutí na vaše jméno vpravo nahoře. V záložce ONLINE najdete tlačítko 7 DNÍ ZDARMA.
Na jak dlouho je členství?
členství si můžete objednat na měsíc (30 dní) nebo půl roku (180 dní).
Jak funguje automatické členství?
Automatické členství se spouští při každé objednávce. Takže nemusíte myslet na opakování úhrady, protože to systém dělá za vás a vy tak můžete tančit bez omezení.
Jak vypnout automatické členství?
Pod výběrem členství najdete vypnutí automatického členství. Tímto se vám po uplynutí doby vašeho členství již neaktivuje další. Tuto možnost lze kdykoli opět aktivovat objednáním jednoho z členství.
Co se stane, když se vypne automatické členství?
Ztratíte tak přístup ke všem tanečním lekcím a kurzům na webu Boldi Dance. Pro plný přístup k lekcím stačí objednat jakoukoli možnost členství.
Kde jsou všechny objednávky mého profilu?
Každou objednávku najdete ve svém profilu vpravo nahoře. Stačí kliknout na své jméno a poté na záložku Objednávky.
Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se